Tehotenské fotenie

Obdobie plné nehy a lásky. Aj takto by sa dalo opísať čarovné obdobie tehotenstva, ktoré každá žena prežíva úplne inak. Budúca mamička je však počas tehotenstva krásna a pri pomyslení na dieťatko, ktoré nosí pod srdcom z nej cítiť túto nehu a lásku.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image

Tehotenské fotenie

Nechajte si aj vy zhotoviť pamiatku na čarovné obdobie s rastúcim bruškom, prostredníctvom krásnych, nežných a romantických záberov. Po príchode bábätka sa svet začne točiť úplne inak, no spomienka na bruško prostredníctvom fotografií Vám zostane naveky.

Viac informácií o samotnom priebehu tehotenského fotenia a ako sa na neho pripraviť nájdete nižšie na stránke pod galériou, v časti Bližšie informácie k foteniu. V ateliéri mám pre Vás pripravené rôzne šaty, ktoré si môžete na svoje fotenie požičať. Môžete si ich pozrieť na stránke Tehotenské šaty

Aká je Vaša predstava o fotografiách?

Aké zábery sa Vám páčia? K akým farbám inklinujete? Ktoré farby sa Vám naopak nepáčia? Zaujímajú ma Vaše odpovede na tieto otázky….
Tehotenské fotenie je možné zrealizovať v nežnom/romantickom/prirodzenom štýle (classic) alebo aj s decentnými intímnymi zábermi (boudoir). Pre kreatívne osoby je možnosť nafotiť aj zábery „so špeciálnymi efektami„, ktoré do finálnych záberov pridám počas úprav (vejúce šaty, trblietky, odlesky svetiel, kvetinové a iné štruktúry do pozadia, alebo aj tzv. „fine art„)

Tehotenské boudoir fotografie sú odvážnejšie, viac odhalené zábery so zachovaním decentnosti. Budúca mamička je odfotená buď v spodnom prádle alebo bez neho so zahalenými intímnymi partiami do látky alebo inými časťami tela.

Som otvorená Vašim nápadom a zakomponovaním aj Vašich záľub do fotenia. Všetko závisí od Vás.

Budem rada, ak mi Vašu predstavu o výsledných fotografiách poviete/ukážete dopredu, aby sme sa dohodli a spoločne vytvorili fotografie, ktoré budete milovať!

V prípade, ak sa rozhodnete aj o novorodenecké fotenie s bábätkom (balík BUDÚCI RODIČIA), môžeme spoločne spraviť aj tehotenské zábery s bruškom a následne na novorodeneckom fotení spravíme obdobnú fotografiu už s bábätkom.

GALÉRIA
Tehotenské fotenie BOUDOIR

Informácie k tehotenskému foteniu

Kedy je najlepšie fotiť?

Tehotenské fotenie je vhodné zrealizovať okolo 28-34 týždňa tehotenstva, ale závisí to od každej mamičky individuálne.

Fotenie môžeme zrealizovať v exteriéri (v prírode, v parku, v meste ,… ) alebo interiéri v mojom ateliéri na ulici Mlynské nivy 48 v Bratislave. V letných mesiacoch je možné v ateliéri zapnúť klimatizáciu.

Vizáž a oblečenie je vhodné prispôsobiť prostrediu v ktorom budeme tehotenské fotenie realizovať.

 

Vizáž a čo si priniesť na oblečenie?

Vizáž: Je vhodné, aby ste na tehotenské fotenie prišli upravení (upravené vlasy, pekné líčenie a celková vizáž). Ak by ste mali záujem o úpravu vizážistkou (45-60min líčenie), je potrebné si túto službu objednať dopredu. Cena: 40€ (líčenie) + 20€ (úprava vlasov)

Iné služby týkajúce sa vizáže ako: lepenie prinesených umelých mihalníc, starostlivosť o pleť partnera (prepúdrovanie a pod), doplnenie vlasov vlastnými príčeskami prípadne zložitejší účes = za príplatok po vrájomnej dohode. V prípade záujmu o nejakú doplnkovú službu týkajúcu sa vizáže, treba dať vedieť čo najskôr.

Oblečenie: V ateliéri sú pre Vás pripravené rôzne tehotenské šaty vhodné na fotenie, privítam však aj Vaše originálne kúsky oblečenia, ktoré vystihujú práve Vás a v ktorých sa cítite dobre. Doneste si prosím spodné prádlo bielej, čiernej a hlavne telovej/béžovej farby.

Jednoduché – jednofarebné šaty v ktorých vynikne bruško (ideálne priliehavé). Ak nemáte rada šaty, môžete si doniesť aj nohavice/sukňu s priliehavým tričkom alebo naopak košeľou. Farebne si doneste biele – svetlé a aj tmavé varianty. V ateliéri mám k dispozícii aj čierne pozadie, na ktorom sa dajú spraviť krásne snímky s tmavým oblečením (alebo aj žiadnym).

Pre partnera môžete doniesť tričko/košeľu vo farbách, ktoré budú ladiť k Vášmu oblečeniu.

Možností je veľa a všetko závisí od Vašej predstavy výsledných fotografií, Vášho „štýlu“ a vzájomnej dohody. Otázku oblečenia spolu budeme určite pred fotením komunikovať.

Drobnosť pre bábätko: Ak máte pre Vaše bábätko pripravenú nejakú hračku/topánočky/fotku z ultrazvuku či iný zaujímavý predmet, doneste si ho so sebou a môžeme ho zakomponovať do fotenia.

Nemáte doma vhodné šaty na tehotenské fotenie? Chceli by ste vyskúšať niečo nové, elegantné či naopak viac odvážne? S veľkou radosťou Vám na Vaše fotenie požičiam ktorékoľvek tehotenské šaty z môjho „ateliérového šatníka“.

Ako vyzerajú šaty oblečené na skutočných budúcich mamičkách? Inšpirovať sa môžete aj v galérii tehotenských šiat, tu: Tehotenské šaty

 

Zverejnenie fotografií

Podľa autorského zákona mám právo fotografie zverejňovať, avšak fotografie zverejním IBA po vzájomnom dohovore a s Vaším súhlasom. Online galéria fotografií, ktorú Vám zašlem (či už náhľadová alebo s finálnymi fotografiami) je iba pre Vás a je chránená heslom.

GALÉRIA

Tehotenské fotenie cenník

CLASSIC (lifestyle)

od 149 €
149€ za 10ks upravených farebných fotografií – 2x zmena outfitu
219€ za 20ks upravených farebných fotografií – 3x zmena outfitu
dĺžka fotenia: 1-2 hod
každá ďalšia fotografia 12€/ks
finálne upravené fotografie v digitálnej a aj vytlačenej forme (v rozmere 10x15cm)

BOUDOIR & special effects

129 €
129€ za 5ks detailne upravených fotografií
vo farebnom aj ČB prevedení
dĺžka fotenia: 1 hod
každá ďalšia fotografia 15€/ks
finálne upravené fotografie v digitálnej a aj vytlačenej forme (v rozmere 10x15cm)
Obľúbené

KOMBI

219 €
219€ za 10ks CLASSIC + 5ks BOUDOIR upravených fotografií
každá ďalšia CLASSIC fotografia 12€/ks
každá ďalšia BOUDOIR fotografia 15€/ks
dĺžka fotenia: 2 hod
finálne upravené fotografie v digitálnej a aj vytlačenej forme (v rozmere 10x15cm)

ČO JE SÚČASŤOU KAŽDÉHO BALÍČKA?

– online náhľadová galéria fotografií

– finálne fotografie na úpravu si vyberá klient

– finálne upravené fotografie dostanete digitálne + vytlačené v rozmere 10x15cm

– zapožičanie rekvizít/tehotenských šiat na fotenie v cene balíčka

– každá ďalšia fotografia navyše 12€-15€/ks (závisí od druhu fotografie CLASSIC/BOUDOIR)

 

Je možné dohodnúť si profesionálne líčenie tehotnej mamičky (+ 40€) spolu s úpravou vlasov kulmou/žehličkou (+20€). V prípade záujmu označte túto možnosť vo formulári.

Iné služby týkajúce sa vizáže ako: lepenie prinesených umelých mihalníc, starostlivosť o pleť partnera (prepúdrovanie a pod), doplnenie vlasov vlastnými príčeskami prípadne zložitejší účes = za príplatok po vrájomnej dohode. V prípade záujmu o nejakú doplnkovú službu týkajúcu sa vizáže, treba dať vedieť čo najskôr.

 

V darčekovom balení si nájdete:

– tlačené fotografie v rozmere 10x15cm

 

Ku každému balíčku je možné objednať si dodatočnú tlač navyše, rôzne tlačené produkty, napr. fotokniha, plátno, fotografia v ráme, magnetky.  Bližšie informácie o dostupných produktoch nájdete nižšie na stránke v časti „Služby a produkty navyše„.

uvodzovky
My sme si zvolili tehotenské fotenie a sme maximálne spokojní. Úplne profesionálny prístup, všetko perfektne zorganizované, výborná a veľmi promptná komunikácia zo strany pani fotografky. Zároveň čo veľmi oceňujem je komunikácia v angličtine a individuálny prístup k našim požiadavkám čo sa týka výberu oblečenia a pozovania. Po celú dobu sme sa cítili veľmi príjemne, a už sa nevieme dočkať novorodeneckého fotenia. Ďakujeme veľmi za krásne zachytenie tohto obdobia, máme pamiatku na celý život! :)
Martina Rábelová
uvodzovky
Este raz dakujeme za nadherne fotky. Pocas tehotenskeho fotenia sme si uzili kopec srandy, popri nahanani nasho starsieho syna Silvia dokazala nafotiť nezabudnutelne momenty. Novorodenecke fotenie bola pre nas jasna volba, Silviu mozme len odporucit, velmi mily pristup, malinka to cele prespinkala. Uzasne vie manipulovať s babatkom, ako v bavlnke, velmi dobre sme sa pocas fotenia citili. V atelieri nas potesilo obcerstvenie aj pre starsieho surodenca. Plienky a vankúšik na kojenie boli detaily, ktore velmi milo prekvapili. Dakujeme za prijemny zazitok a krasne fotky :)
recenzia
Majka Obertášová

recenzie

Ďakujem za všetky Vaše slová, pripomienky, pocity, návrhy a odporúčania. Veľmi si vážim Vašu spätnú väzbu a verím, že Vám recenzie od mojich klientov pomôžu pri rozhodovaní a výbere toho najlepšieho fotografa pre Vás a Vašu rodinku.

Radi by ste napísali pár slov o Vašej skúsenosti s fotením u mňa? Môžete tak spraviť na stránke “Silvia Kanova Photography” na Google alebo Facebook do záložky “Recenzie”

Z celého srdca ďakujem za každé jedno slovo 🙂

"PRED a PO"

Tehotenské a novorodenecké fotenie

Tehotenské boudoir/special fotenie

fotografie so špeciálnymi efektami (special effects, fineart, ...)

Tehotenské fotenie v interiéri

Tehotenské fotenie v exteriéri

O mne

Volám sa Silvia Kánová a som matka dvoch krásnych chlapcov (6r a 4r) a malej dcérky (1,5r).

Foteniu som prepadla už dávno.
Ako tínedžerky sme sa so sestrou fotili navzájom doma a napodobňovali pózy modeliek a herečiek 🙂 A ako vysokoškoláčka som už s kamarátmi trávila svoj voľný čas vo fotoateliéri. Popri zamestnaní som fotila prevažne na dovolenkách a výletoch.

Po narodení prvého syna som fotoaparát držala v ruke viackrát ako počas predošlých 10 rokov, keďže som chcela zdokumentovať toto čarovné obdobie jeho prvého roku života. Po narodení druhého syna som sa rozhodla, že fotenie je smer, ktorému sa chcem naplno venovať.

Ak hľadáte fotografku, ktorá Vám urobí krásne fotografie Vášho bábätka, ktorá kladie dôraz na jeho bezpečnosť a spokojnosť, ste na správnom mieste. Spravím všetko pre to, aby som prostredníctvom fotografie zachytila najkrajšie chvíle a momenty zo života Vášho dieťatka.

Kontakt

Kontaktné údaje

Mlynské nivy 48, Bratislava

Sociálne siete:

Napíšte mi