Box – fotenie v krabici

Fotenie detí vo veku od 9 mesiacov do cca 6 rokov v rôznych pózach v krabici, ktorého výsledkom je koláž 9tich vtipných fotografií.

Pre rôznorodosť galérie je vhodné aby bábätko vedelo sedieť, alebo malo pri sebe staršieho súrodenca, ktorý ho podrží na rukách. 

Počas fotenia sa snažím zachytiť rôzne „akcie“ dieťatka ako pozeranie hore, dolu, naťahovanie rúk a držanie rôznych predmetov nad/pod sebou, podávanie predmetu súrodencovi a podobne.

Na fotografii nižšie vidíte deti vo veku 6 mesiacov, 3 a 5 rokov. Najmenšie dievčatko ešte samo nesedelo, no starší bratia jej pomohli na spoločných fotografiách. Fotíme v stabilnej a pevnej skrinke pripomínajúcej box – krabicu. Rodičia sú celú dobu fotenia v blízkosti detí. 

Fotenie zvykne trvať 0,5 – 1 hodinu a prebieha výhradne v ateliéri v Bratislave. 

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image

BOX – fotenie v krabici cenník

Obľúbené

BOX – fotenie v krabici

159 €
9 upravených fotografií vo farebnom prevedení
koláž z upravených 9tich fotografií
každá ďalšia fotografia 10€/ks
dĺžka fotenia: 0,5 – 1 hod
bez tlače, fotografie sú odovzdané iba elektronicky

BOX – fotenie v krabici + tlač

179 €
9 upravených fotografií vo farebnom prevedení
koláž z upravených 9tich fotografií
každá ďalšia fotografia 10€/ks
dĺžka fotenia: 0,5 – 1 hod
upravené fotografie a koláž odovzdané elektronicky
navyše TLAČ: koláž vytlačená ako fotografia v ráme 30x30cm alebo na plátne 40x40cm (možnosť výberu z viacerých druhov rámov, vzorkovník dostupný priamo v ateliéri)
BOX-fotenie_v_krabici_titulka-min

Čo je súčasťou každého balíčka?

– online náhľadová galéria fotografií

– finálne fotografie na úpravu si vyberá klient alebo fotograf (dohodneme sa na fotení)

– fotograf spraví náhľad koláže z 9tich neupravených fotiek a pošle ju klientovi na odsúhlasenie. Klient môže koláž 1x pripomienkovať a fotografie môže zameniť. Až po odsúhlasení náhľadu koláže fotograf upraví vybrané fotografie a spraví koláž.

– finálne upravené fotografie dostanete digitálne na stiahnutie

– výslednú koláž 9tich fotografií dostanete vytlačenú ako fotografiu v ráme v rozmere 30x30cm (pri balíčku s tlačou). V prípade ak si chcete koláž vytlačiť na väčší rozmer, klient doplatí rozdiel v cene zvoleného tlačeného produktu. 

 

– každá ďalšia upravená fotografia navyše 10€/ks

– zvyšné neupravené fotky z náhľadovej galérie (+80€ až +100€ , v závislosti od počtu fotografií – bez práv na zverejnenie, iba na osobnú potrebu/archiváciu)

 

 

Ku každému balíčku je možné objednať si dodatočnú tlač navyše, rôzne tlačené produkty, napr. fotokniha, plátno, fotografia v ráme, magnetky.

Bližšie informácie o dostupných produktoch nájdete nižšie na stránke v časti „Služby a produkty navyše„.

uvodzovky
Dokonale prostredie na fotenie. Dokaze oslovit deti tak aby spolupracovali. A ak by aj nie tak ich dokaze nafotit tak aby to tak vyzeralo. Fotenie v krabici je skvely napad kde je mozno prepojit dokonalost fotografii. Je to presne pre ludi ktori sa nevedia rozhodnut ktora fotka je ta najlepsia. Vraciame sa sem na kazde narodeniny a vianoce. Som vdacna za mozem len vrelo odporucat
Zuzana Madrova
uvodzovky
Vrelo odporúčam! Perfektný prístup, bezproblémová komunikácia, pani fotografka nám vyšla maximálne v ústrety čo sa týka termínu fotenia aj dodatočných úprav, fotky na jednotku s hviezdičkou :) dúfam, že si to v budúcnosti zopakujeme :)
Ivana

recenzie

Ďakujem za všetky Vaše slová, pripomienky, pocity, návrhy a odporúčania. Veľmi si vážim Vašu spätnú väzbu a verím, že Vám recenzie od mojich klientov pomôžu pri rozhodovaní a výbere toho najlepšieho fotografa pre Vás a Vašu rodinku.

Radi by ste napísali pár slov o Vašej skúsenosti s fotením u mňa? Môžete tak spraviť na stránke “Silvia Kanova Photography” na Google alebo Facebook do záložky “Recenzie”

Z celého srdca ďakujem za každé jedno slovo 🙂

Box - fotenie v krabici

o mne

Volám sa Silvia Kánová a som matka dvoch krásnych chlapcov (3r a 5r) a malej dcérky (nar. júl 2022).

Foteniu som prepadla už dávno.
Ako tínedžerky sme sa so sestrou fotili navzájom doma a napodobňovali pózy modeliek a herečiek ???? A ako vysokoškoláčka som už s kamarátmi trávila svoj voľný čas vo fotoateliéri. Popri zamestnaní som fotila prevažne na dovolenkách a výletoch.

Po narodení prvého syna som fotoaparát držala v ruke viackrát ako počas predošlých 10 rokov, keďže som chcela zdokumentovať toto čarovné obdobie prvého roku života. Po narodení druhého syna som sa rozhodla, že fotenie je smer, ktorému sa chcem naplno venovať.

Ak hľadáte fotografku, ktorá Vám urobí krásne fotografie Vášho bábätka, ktorá kladie dôraz na jeho bezpečnosť a spokojnosť, ste na správnom mieste. Spravím všetko pre to, aby som prostredníctvom fotografie zachytila najkrajšie chvíle a momenty zo života Vášho dieťatka.

Kontakt

Kontaktné údaje

Mlynské nivy 48, Bratislava

Sociálne siete:

Napíšte mi