Narodeninové fotenie

Narodeninové fotenie okolo 1, 2, 3 … roka dieťatka. Sú to neopakovateľné momenty, na ktoré by bola škoda nemať pamiatku vo forme fotografií.

Fotenie zvykne trvať 0,5 – 1 hodinu, v čase kedy je Vaše dieťatko vyspinkané a spokojné. Fotenie prebieha v interiéri-ateliéri alebo exteriéri.


Zapožičanie rekvizít na fotenie je v cene balíčka. Je možné si vybrať farebné prevedenie scény: balóniky, dekorácie, rekvizitky, atď. Tortu na fotenie si môžete priniesť vlastnú a zakomponujeme ju do záberov.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image

NARODENINOVÉ FOTENIE Cenník

Obľúbené

NARODENINY MIDI 10

159 €
10 upravených fotografií vo farebnom prevedení
každá ďalšia fotografia 12€/ks
dĺžka fotenia: 0,5 – 1 hod
finálne upravené fotografie v digitálnej a aj vytlačenej forme (v rozmere 10x15cm)
Narodeninový pozdrav "Mám 1 rok" v digitálnej forme

NARODENINY MAXI 20

249 €
20 upravených fotografií vo farebnom prevedení
každá ďalšia fotografia 12€/ks
dĺžka fotenia: 1 – 1,5 hod
finálne upravené fotografie v digitálnej a aj vytlačenej forme (v rozmere 10x15cm)
Narodeninový pozdrav "Mám 1 rok" v digitálnej forme + vytlačený 2x v rozmere 13x18cm
co_je_v_cene_narodeninove_fotenie

Čo je súčasťou každého balíčka?

– zapožičanie rekvizít na fotenie v cene balíčka (balóniky, dekorácie, farebné prevedenie, atď. Tortu na fotenie si môžete priniesť vlastnú a zakomponujeme ju do záberov – torta NIE JE súčasťou balíčka)

– online náhľadová galéria fotografií

– finálne fotografie na úpravu si vyberá klient

– finálne upravené fotografie dostanete digitálne a aj vytlačené v rozmere 10x15cm (možnosť na výber lesklé/polomatné, s/bez bieleho okraja)

– digitálna verzia kartičky „Mám 1 rok“ (možnosť vytlačiť na kvalitný fineart saténový papier v rozmere 13x18cm za 3€/ks  – min.odber po 2ks (čiže 2,4,6,…ks)

 

– každá ďalšia fotografia navyše 12€/ks

 

V darčekovom balení si nájdete:

– tlačené fotografie v rozmere 10x15cm

– vytlačený narodeninový pozdrav „Mám 1 rok“ v počte 2ks v rozmere 13x18cm – (platí pre balíček MAXI 20)

 

Ku každému balíčku je možné objednať si dodatočnú tlač navyše, rôzne tlačené produkty, napr. fotokniha, plátno, fotografia v ráme, magnetky.

Bližšie informácie o dostupných produktoch nájdete nižšie na stránke v časti „Služby a produkty navyše„.

uvodzovky
So Silvinkou a jej prácou sme boli celá rodinka nadmieru spokojní. Je to profesionálka. Naša dcéra je trošku živá ale presne vedela čo a ako. Ešte raz sa chceme krásne poďakovať za nádherne fotografie. Bol to super zážitok a už teraz sa tešíme na ďalšie fotenie :)
recenzia
Sisa Darážová
uvodzovky
Myslim si, ze lepsiu profesionalku som si ani nemohla vybrat. Tak ako novorodenecke ci vianocne fotenie tak aj fotenie k prvemu rocku bolo fantasticke. Silvia si poradi s dietatkom asi v kazdom veku a neprekvapi ju ani konzumacia rekvizit :) urcite bude moja prva volba aj pri dalsom foteni :)
recenzia
Zuzana Vincentova

recenzie

Ďakujem za všetky Vaše slová, pripomienky, pocity, návrhy a odporúčania. Veľmi si vážim Vašu spätnú väzbu a verím, že Vám recenzie od mojich klientov pomôžu pri rozhodovaní a výbere toho najlepšieho fotografa pre Vás a Vašu rodinku.

Radi by ste napísali pár slov o Vašej skúsenosti s fotením u mňa? Môžete tak spraviť na stránke “Silvia Kanova Photography” na Google alebo Facebook do záložky “Recenzie”

Z celého srdca ďakujem za každé jedno slovo 🙂

Narodeninové fotenie

O mne

Volám sa Silvia Kánová a som matka dvoch krásnych chlapcov (6r a 4r) a malej dcérky (1,5r).

Foteniu som prepadla už dávno.
Ako tínedžerky sme sa so sestrou fotili navzájom doma a napodobňovali pózy modeliek a herečiek 🙂 A ako vysokoškoláčka som už s kamarátmi trávila svoj voľný čas vo fotoateliéri. Popri zamestnaní som fotila prevažne na dovolenkách a výletoch.

Po narodení prvého syna som fotoaparát držala v ruke viackrát ako počas predošlých 10 rokov, keďže som chcela zdokumentovať toto čarovné obdobie jeho prvého roku života. Po narodení druhého syna som sa rozhodla, že fotenie je smer, ktorému sa chcem naplno venovať.

Ak hľadáte fotografku, ktorá Vám urobí krásne fotografie Vášho bábätka, ktorá kladie dôraz na jeho bezpečnosť a spokojnosť, ste na správnom mieste. Spravím všetko pre to, aby som prostredníctvom fotografie zachytila najkrajšie chvíle a momenty zo života Vášho dieťatka.

Kontakt

Kontaktné údaje

Mlynské nivy 48, Bratislava

Sociálne siete:

Napíšte mi