Fotenie detí

Aj Vaše detičky rastú ako z vody a nestačíte sa čudovať ako rýchlo sa menia? Neváhajte a nechajte si odfotiť svoje detičky kým sú ešte malé. Vyrastú Vám pred očami rýchlosťou blesku ale pamiatka v podobe krásnych fotografií Vám zostane navždy! 

Fotenie bábätiek vo veku od 3 mesiacov do 1 roka, je čarovné, pretože za prvý rok svojho života sa zmenia najviac! Od toho malého bábätka, ktoré na Vás pozerá ležiac na chrbátiku, cez obdobie kedy sa začne pretáčať, loziť, štvornožkovať, sedieť, stáť či chodiť. Sú to neopakovateľné momenty, na ktoré by bola škoda nemať pamiatku aj vo forme profesionálnych fotografií.

TIP: Vaše bábätko môžete dať v prvom roku života odfotiť hneď niekoľko krát: po narodení (newborn – novorodenecké fotenie do 14 dní od narodenia), cca v 3-5 mesiacoch kedy pekne leží na brušku so zdvihnutou hlavičkou, keď už bude sedieť / štvornožkovať a v okolí prvých narodenín.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
Narodeninove_fotenie_19

NARODENINOVÉ FOTENIE

Narodeninové fotenie okolo 1, 2, 3 … roka dieťatka sa priam žiada ako nádherná pamiatka s oslavnou výzdobou, balónikmi či tortou. Pokiaľ fotenie zrealizujeme v čase narodenín, budete mať navždy pamiatku čo Vaše dieťatko v danom roku života vedelo. Dvoj, troj a viac ročné detičky už majú svoje záľuby, obľúbené hračky a presne viete čo ich vystihuje. Nikdy na to nezabudnete, keď budete mať pamiatku z narodeninového fotenia Vašich detí.

NARODENINOVÉ FOTENIE
Box_-_fotenie_v_krabici

BOX - FOTENIE V KRABICI

Novinkou od roku 2023 je BOX – fotenie v krabici. Toto fotenie detí je vhodné pre detičky vo veku od 9 mesiacov do cca 6/7 rokov. Detičky sa fotia v rôznych pózach “v krabici”, a výsledkom tohto fotenia je koláž 9tich krásnych a netradičných fotografií Vašich detí.

Počas fotenia sa snažím zachytiť rôzne „akcie“ dieťatka ako pozeranie hore, dolu, naťahovanie rúk a držanie rôznych predmetov nad/pod sebou, podávanie predmetu súrodencovi a podobne.

BOX - FOTENIE V KRABICI
uvodzovky
Silviine fotenie sme si vybrali na zaklade odporucania a fotiek, ktore robila. Pri samotnom foteni sa nam pacil jej pristup, hlavne ako vedela komunikovat s nasim najmensim a tak fotenie prebehlo rychlo a vydrzal to aj nas syncek :) Velmi sa nam pacili finalne fotky, az tak, ze sme si nevedeli vybrat z fotiek, a preto sme sa rozhodli pre ten najvacsi balicek. Tesime sa na dalsie fotenie
recenzia
Maria Švantnerová
uvodzovky
Vynikajuca pani fotografka, velmi empaticka, presne vedela ako pracovat s malym dietatom. Vsetko bolo skvele, profesionalne a mozeme len odporucit. My sa urcite vratime!
recenzia
Nina Hodásová

recenzie

Ďakujem za všetky Vaše slová, pripomienky, pocity, návrhy a odporúčania. Veľmi si vážim Vašu spätnú väzbu a verím, že Vám recenzie od mojich klientov pomôžu pri rozhodovaní a výbere toho najlepšieho fotografa pre Vás a Vašu rodinku.

Radi by ste napísali pár slov o Vašej skúsenosti s fotením u mňa? Môžete tak spraviť na stránke “Silvia Kanova Photography” na Google alebo Facebook do záložky “Recenzie”

Z celého srdca ďakujem za každé jedno slovo 🙂

O mne

Volám sa Silvia Kánová a som matka dvoch krásnych chlapcov (6r a 4r) a malej dcérky (1,5r).

Foteniu som prepadla už dávno.
Ako tínedžerky sme sa so sestrou fotili navzájom doma a napodobňovali pózy modeliek a herečiek 🙂 A ako vysokoškoláčka som už s kamarátmi trávila svoj voľný čas vo fotoateliéri. Popri zamestnaní som fotila prevažne na dovolenkách a výletoch.

Po narodení prvého syna som fotoaparát držala v ruke viackrát ako počas predošlých 10 rokov, keďže som chcela zdokumentovať toto čarovné obdobie jeho prvého roku života. Po narodení druhého syna som sa rozhodla, že fotenie je smer, ktorému sa chcem naplno venovať.

Ak hľadáte fotografku, ktorá Vám urobí krásne fotografie Vášho bábätka, ktorá kladie dôraz na jeho bezpečnosť a spokojnosť, ste na správnom mieste. Spravím všetko pre to, aby som prostredníctvom fotografie zachytila najkrajšie chvíle a momenty zo života Vášho dieťatka.

Kontakt

Kontaktné údaje

Mlynské nivy 48, Bratislava

Sociálne siete:

Napíšte mi