Rodinné fotenie

Úsmev, láska, radosť, šantenie, spokojnosť… aj takto by sa dali opísať pocity, ktoré sa snažím prostredníctvom fotografie zachytiť, aby ste ako RODINKA mali krásnu spomienku na neopakovateľné chvíle vo Vašich životoch.

Rodinné fotenie prebieha v interiéri-ateliéri alebo exteriéri a trvá spravidla 1 hod.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image

rodinné fotenie cenník

Obľúbené

MIDI 10

139 €
10 upravených fotografií vo farebnom prevedení
každá ďalšia fotografia 10€/ks
dĺžka fotenia: 0,5 – 1 hod

MAXI 20

209 €
20 upravených fotografií vo farebnom prevedení
každá ďalšia fotografia 10€/ks
dĺžka fotenia: 1 - 1,5 hod
rodinne_fotenie_hlavna-min

ČO JE SÚČASŤOU KAŽDÉHO BALÍČKA?

– online náhľadová galéria fotografií

– finálne fotografie na úpravu si vyberá klient

– finálne upravené fotografie dostanete digitálne a aj vytlačené v rozmere 10x15cm (možnosť na výber lesklé/polomatné, s/bez bieleho okraja)

– zapožičanie rekvizít na fotenie v cene balíčka

– každá ďalšia fotografia navyše 10€/ks

 

V darčekovom balení si nájdete:

– tlačené fotografie v rozmere 10x15cm

 

Ku každému balíčku je možné objednať si dodatočnú tlač navyše, rôzne tlačené produkty, napr. fotokniha, plátno, fotografia v ráme, magnetky.

Bližšie informácie o dostupných produktoch nájdete nižšie na stránke v časti „Služby a produkty navyše„.

uvodzovky
Silviine fotenie sme si vybrali na zaklade odporucania a fotiek, ktore robila. Pri samotnom foteni sa nam pacil jej pristup, hlavne ako vedela komunikovat s nasim najmensim a tak fotenie prebehlo rychlo a vydrzal to aj nas syncek :) Velmi sa nam pacili finalne fotky, az tak, ze sme si nevedeli vybrat z fotiek, a preto sme sa rozhodli pre ten najvacsi balicek. Tesime sa na dalsie fotenie
recenzia
Mária Švantnerová
uvodzovky
Silvia je úplne zlaté stvorenie. Atmosféra na fotení bola úžasná, malá sa zo začiatku hanbila ale pani fotografka to s deťmi vie :) Fotografie malej boli super, ale že odfotí aj mňa s manželom tak aby sme sa sami sebe páčili to som nečakala. Nevedela som, ktoré fotky si mám vybrať - toľko ich bolo dobrých. Ďakujeme a určite sa ešte uvidíme
recenzia
Adriana Fekulová

recenzie

Ďakujem za všetky Vaše slová, pripomienky, pocity, návrhy a odporúčania. Veľmi si vážim Vašu spätnú väzbu a verím, že Vám recenzie od mojich klientov pomôžu pri rozhodovaní a výbere toho najlepšieho fotografa pre Vás a Vašu rodinku.

Radi by ste napísali pár slov o Vašej skúsenosti s fotením u mňa? Môžete tak spraviť na stránke “Silvia Kanova Photography” na Google alebo Facebook do záložky “Recenzie”

Z celého srdca ďakujem za každé jedno slovo 🙂

Rodinné fotenie

O mne

Volám sa Silvia Kánová a som matka dvoch krásnych chlapcov (6r a 4r) a malej dcérky (1,5r).

Foteniu som prepadla už dávno.
Ako tínedžerky sme sa so sestrou fotili navzájom doma a napodobňovali pózy modeliek a herečiek 🙂 A ako vysokoškoláčka som už s kamarátmi trávila svoj voľný čas vo fotoateliéri. Popri zamestnaní som fotila prevažne na dovolenkách a výletoch.

Po narodení prvého syna som fotoaparát držala v ruke viackrát ako počas predošlých 10 rokov, keďže som chcela zdokumentovať toto čarovné obdobie jeho prvého roku života. Po narodení druhého syna som sa rozhodla, že fotenie je smer, ktorému sa chcem naplno venovať.

Ak hľadáte fotografku, ktorá Vám urobí krásne fotografie Vášho bábätka, ktorá kladie dôraz na jeho bezpečnosť a spokojnosť, ste na správnom mieste. Spravím všetko pre to, aby som prostredníctvom fotografie zachytila najkrajšie chvíle a momenty zo života Vášho dieťatka.

Kontakt

Kontaktné údaje

Mlynské nivy 48, Bratislava

Sociálne siete:

Napíšte mi